Шлях ЛРУ: від лохотрона до шантажу

 

20 травня 2016 року на офіційному сайті Ліги радіоаматорів України було опубліковано Протокол, так званої Ради ЛРУ, яка відбулась ще 28 квітня 2016 року. Як я вже звертав увагу у своєму попередньому матеріалі „Лохотрон продовжується”,  у цьому зібранні  рішення за 39 зареєстрованих регіональних організацій ЛРУ (станом на 24.5.2016р. - дивись rgo.informjust.ua) приймають керівники тринадцяти регіональних організацій ЛРУ.  Деякі з них (Василенко, Козаченко, Павлов, Губенко, Грачев, Олійник, Ванзяк) представляють 7 областей, та й то не в повному складі, оскільки там вже утворені і діють радіоклуби, або відокремлені підрозділи нової організації Громадська спілка „Всеукраїнська радіоаматорська Ліга”. Інші шість, окрім себе, майже нікого не представляють (Плоткін, Харитончук, Будулатій, Погоржельський, Гарашко, Яровий). Доповнюють цей список 9 самообраних „членів виконкому” (Кириленко, Гай, Заскалета, Іванчихін, Лякін, Радул, Яровенко, Горець, Овчаренко). Таким чином задекларована присутність двадцяти двох членів (з 39+9=48), так званої, Ради ГО „Ліга Радіоаматорів України”, що вказує на те, що це зібрання не має юридичної правомочності для прийняття рішень відповідно до п.5.11. Статуту ГО ЛРУ, де вимагається участь бiльше половини членiв Ради.

Але то, звичайно, все пусте, якщо виходити з правил гри в лохотрон. Однак, як виявляється, лохотрон в ЛРУ вже закінчився, і не давши очікуваних результатів, він переходить в  інший статус – статус шантажу. Це додатково підтверджується тим, що єдиним питанням цього зібрання було розгляд того, як примусити усіх не членів ЛРУ підтюпцем побігти гуртами, або іще й поповзти на колінах до трону царя-батюшки-преза А.Кириленко з проханням про прийняття в члени ЛуРу. Бо інакше картки-квитанції за проведені зв’язки можна отримати, але лише за умови сплати обов’язкового податку в 250 гривень, що перевищує у п’ять раз розмір членських внесків.  

Відповідно до «Порядку денного засідання» розглядалось питання, щодо роботи національного QSL-бюро ЛРУ.  З цього приводу виступив  президент ЛРУ Кириленко А.П. (UT3UY), який повідомив, що  ЛРУ виконує свої зобов’язання перед членами організації та надає можливість обміну радіоаматорськими листівками через бюро обмiну (QSL-бюро ЛРУ). Було окремо відзначено, що для тих ті обласних та регіональних підрозділів від яких станом на 15 березня 2015 року не надійшли списки членів та щорічні членські внески, буде призупинено надання послуг з QSL-обміну. Пан Кириленко додатково повідомив, що ЛРУ є членом IARU і дотримується вимог Статуту IARU, керується рiшеннями та рекомендацiями IARU. Для переконливості він посилається на Резолюцію 85-9 IARU, де сказано наступне: «…. організаціям-членам IARU наполегливо рекомендується, де це можливо, забезпечити отримання вхідної QSL пошти для не членів організацій, якщо такі не члени згодні оплачувати повну вартість такого сервісу,  і забезпечити відповідні методи і засоби доставки карток для не членів…. ».

Так от, виходячи з наведеної частини тексту Резолюції 85-9 IARU, це зібрання не дуже легітимних керманичів ЛРУ приймає рішення про надання вхідної QSL пошти для не членів організацій за ціною, що перевищує у п’ять раз розмір членського внеску. Інакше кажучи, обґрунтована вартість послуги для членів організації ЛРУ, відповідно до рішення конференції, складає 50 гривень на рік. А для не членів, ця вартість декларативним шляхом обґрунтовується вже у розмірі 250 гривень. Таким чином, якщо виходити з основ економічної діяльності, то легко зробити висновок, що залишкова вартість у 200 гривень являється чистим прибутком господарської діяльності організації під назвою ЛРУ в розмірі 400%. А тому ця залишкова вартість повинна бути оподаткована, як прибуток з відповідним виключенням цієї організації з реєстру неприбуткових організацій України та переведенням її на загальний режим оподаткування та звітності.

Оскільки наша регіональна організація ГО „Вінницьке обласне відділення ЛРУ” (номер реєстрації як ВП ЛРУ №1363059) в неправовий спосіб була позбавлена права на участь у прийнятті  рішень ГО ЛРУ та її члени автоматично переведені діючим керівництвом ЛРУ в статус „не членів”, про що є відповідний офіційний лист за підписом секретаря виконкому ЛРУ А.Лякіна, то Рада нашої організації залишає за собою право звернутись з відповідним офіційним запитом до Державної фіскальної служби України за отриманням відповідних роз’яснень.

                     

                  Голова Ради ГО „Вінницьке ОВ ЛРУ”   В.П.Марценюк, UT8NV.

                                          24 травня 2016 року.

 

 

 

Лохотрон продовжується

Валерій Марценюк, UT8NV

11 квітня 2016 року відбулось чергове засідання, так званої, Ради ЛРУ. В протоколі відображено поіменний склад присутніх: А.Кириленко UT3UY, президент; С.Гай UT5UIA, 1-й віце-президент; С.Будулатій UY9VY, віце-президент; Ю.Заскалета UT7UW, віце-президент; О.Козаченко UT8RN; М.Іванчихін UR8UA; М.Губенко UY0ZG; С.Василенко UR7UD; С.Грачов UR5EDX; Ю.Павлов UY0FF; А.Плоткін UT5URW; П.Чекерис UT7CA; А.Лякін UT2UB; А.Яровий UR3MP; В.Погоржельский UT1IR; О.Олійник UR7TV; С.Гарашко UX2HR; В.Радул US0VR; С.Яровенко UW2ZM; В.Харитончук UT4NW; Ю.Горець UT5EL; М.Овчаренко UT8IO; В.Ванзяк US0YA; П.Тарасович UT1KY; В.Андриюк UR5QU. Запрошена Гай Н.В.

Присутні 25 (двадцять п’ять) з 28 (двадцяти восьми) членів Ради Громадської організації Ліга Радіоаматорів України. Засідання правомочне відповідно до п. 5.11. Статуту Громадської організації Ліга радіоаматорів України в редакції зі змінами від 16 листопада 2011 року (далі – Статут ЛРУ).

 Порядок денний засідання

1. Затвердження програми  заходів до 25-річчя ЛРУ.

2. Затвердження Протоколу Чемпіонату України з радіозв’язку на КХ телеграфом.

3. Про подовження повноважень голови Донецького обласного відділення  ЛРУ Погоржельського В.Л. (UT1IR) (?!!!).

Цей протокол зібрання самообраних, шляхом фальшування протоколів конференцій, членів виконкому та призначених смотрящим з Миколаєва, так званих, керівників ВП і одночасно членів Ради ЛРУ, свідчить про їх намагання зробити гарну міну при поганій грі.  У складі цієї „ради” представлено цілий ряд „представників” регіонів, котрі окрім себе майже нікого не представляють (Плоткін, Харитончук, Будулатій, Чекерис, Погоржельський, Гарашко, Яровий). Деякі з інших просто дописані для справної цифри (Тарасович, Андріюк, Василенко), інші – це, так звані „члени виконкому” (Кириленко, Гай, Заскалета, Іванчихін, Лякін, Радул, Яровенко, Горець, Овчаренко). Ті ж що залишились (Козаченко, Павлов, Губенко, Грачев, Олійник, Ванзяк) представляють 6-7 областей, та й то не в повному складі, оскільки там вже утворені і діють радіоклуби, або відокремлені підрозділи нової всеукраїнської організації Громадська спілка „Всеукраїнська радіоаматорська Ліга”.

Проте і не це головне – у попередніх заявах  теперішнього президента ЛРУ, Анатолія Кириленко, прозвучало, що на черговому засіданні цієї „Ради” буде вирішуватись питання надання QSL-карток не членам організації. Однак, як свідчить протокол – про це ні слова, хоча в рефлекторі ЛРУ пан Кириленко висловлювався цілком неоднозначно: „Будет специальное решение после проведения заседания Совета ЛРУ. У нас есть льготные категории членов ЛРУ, кто не платят взносы. За счет желающих пользоваться услугами бюро, но не желающих быть членами ЛРУ, соберем средства для оплаты членства в IARU льготников». 

Виявляється не все так просто „в королевстве ЛРУ”. З однієї сторони – хочеться по максимуму наповнити бюджет цієї, вже навіть не організації, а її совкових залишків. А з іншої вони бояться відповідальності перед фіскальними органами, тому що автоматично переходять в розряд прибуткової комерційної організації. Хоча  ЛРУ в цьому статусі вже однозначно перебуває з початку 2016 року, хоча б тому, що навряд чи внесені відповідні зміни до статуту ЛРУ відповідно до вимог Статті 133 Податкового кодексу України.

В той же час,  судячи з усього, теперішнє керівництво ЛРУ існує  в якійсь паралельній реальності, видаючи бажане за дійсне. На початку лютого 2016 року рада ГО „Вінницьке обласне відділення ЛРУ” звернулась до діючого президента ЛРУ А.Кириленко з інформаційним запитом у якому просила надати роз’яснення з приводу порушення особистих немайнових прав членів організації. В запиті вказано наступне

Пане Кириленко! Цим листом звертаються до вас члени Ради громадської організації „Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України”, із запитом з приводу обґрунтування причин неодноразового порушення Вами особисто та Радою ЛРУ в цілому, особистого немайнового права членів нашої організації. Це право передбачене статтею 36 Конституції України, яка декларує наступне: «Громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів...”.

Наша організація є колективним членом громадської організації «Ліга радіоаматорів України» з 1993 року відповідно до пункту 5.2. Статуту ЛРУ, де вказано: „Основним структурним формуванням ЛРУ є обласнi вiддiлення, якi створюються в усiх областях України,...” Додатковим підтвердженням цього факту є „Свідоцтво від 10 березня 2004 року” та „Витяг з Протоколу засідання ради ЛРУ” від 05 грудня 2009 року. Окрім того, після введення в дію нового Закону України „Про громадські об’єднання” на підставі вищеназваних документів була зареєстрована шляхом повідомлення громадська організація „Вінницьке обласне відділення ЛРУ”, яку було додатково легалізовано, як структурну одиницю ГО ЛРУ, шляхом реєстрації у якості відокремленого підрозділу організації (дивись Додаток 2 та реєстр ГО України № запису 1363059).

Ми, як члени ГО ЛРУ, (дивись п.4.3. Статуту) перебуваємо на облiку, отримали членський квиток та сплатили членські внески за 2015 рік (та попередні) і перерахували їх на офіційний рахунок ГО ЛРУ за 2015 рік. Рекомендованим листом від 07 травня 2015 року на адресу офісу ЛРУ було надіслано список членів ЛРУ, виписку з протоколу конференції ГО „ВОВ ЛРУ” про обрання керівником В.П.Марценюка (UT8NV) та делегатів на позачергову конференцію (дивись Додаток 3). Як члени ЛРУ (дивись п.4.4. Статуту) ми маємо право: приймати участь в дiяльностi ЛРУ вiдповiдно до своїх iнтересiв та можливостей; обирати та бути обраним до керiвних органiв ЛРУ; вносити пропозиції по всiх питаннях дiяльностi структурних пiдроздiлiв та ЛРУ в цiлому i вимагати вiдповiдь по сутi поставлених питань; отримувати iнформацiю про дiяльнiсть ЛРУ.

Однак, розпочинаючи з серпня 2015 року ми були грубо та протиправно позбавлені можливості реалізувати особисті немайнові права, шляхом усунення нашої організації від участі у позачерговій конференції 2015 року у Кіровограді  та позачерговій конференції 2016 року у місті Києві. Безпрецедентне порушення наших немайнових прав яскраво демонструє участь у позачерговій Кіровоградській конференції від обласної організації вінницьких радіоаматорів фейкового делегата В.Харитончука (UT4NW), якому наша радіоаматорська громада повноважень для такої участі не делегувала. В подальшому, відбулось ще більш безпрецедентне порушення немайнових прав членів організації шляхом маніпулювання структурою ЛРУ і реєстрацією  у Вінницькій області такого ж фейкового відокремленого підрозділу ГО ЛРУ, якому були незаконно передані повноваження ГО «ВОВ ЛРУ» на позачерговій конференції 2016 року у місті Києві. Додатково про порушення наших немайнових прав свідчать і, заплановані без нашої участі на позачерговій конференції 2016 року, заходи, направлені на закриття відокремленого підрозділу ГО «ВОВ ЛРУ».

На завершення цього листа, звертаємо увагу діючого керівництва ГО ЛРУ на сукупність грубих порушень наших немайнових прав, які визначені статтею 36 Конституції України, статтями 269, 271 та 272 Цивільного кодексу України, пунктами 3 та 7 статті 3 Закону України „Про громадські обєднання”.  Виходячи з вищевикладеного, просимо вас повідомити про юридичні підстави, які мало керівництво ГО ЛРУ для грубого порушення особистих немайнових прав членів обласної організації ГО „Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України”. Саме таке обмеження цих прав визнав незаконним Соломенський у місті Києві суд та підтвердив своєю ухвалою Апеляційний суд міста Києва, рішення та ухвала по яких вступили с закону дію (дивись http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54301518). Додатки: 1. Копія Свідоцтва про статус обласного відділення. 2. Копія запису у Реєстрі громадських об’єднань.   3. Копія повідомлення про Список членів ЛРУ, обрання керівника та делегатів.  4. Копія квитанції про сплату членських внесків за 2015 рік. Рада ГО „Вінницьке ОВ ЛРУ”.

В правилах попереднього (Грищенко) та діючого (Кириленко) керівництва ЛРУ не передбачено офіційного отримання таких небажаних запитів та надання на них офіційних відповідей. В той же час в системі надходження пошти  на адресу офісу ЛРУ вкрався збій – лист отримала канцелярія ТСОУ, про що є відмітка в повідомленні про вручення від 8-го лютого 2016 року. Тому моє звернення на адресу діючого секретаря виконкому ЛРУ А.Лякіна таки призвело до отримання формальної відписки у вигляді наступного листа від 31 березня 2016 року (з подвійним порушенням терміну на такі відповіді відповідно до статті 20 Закону України „Про звернення громадян”):

„ГО Ліга радіоаматорів України розглянула ваше звернення та повідомляє наступне. На момент створення громадської організації її діяльність здійснювалась на підставі Статуту та законів України, а саме, Закону України «Про об'єднання громадян» (1992 р.). В 2013 році Верховна Рада України прийняла Закон України «Про громадські об'єднання». Відповідно до цього закону Закон України «Про об'єднання громадян» (1992 р.) втратив чинність, а прикінцеві положення нового закону передбачають приведення діяльності організації у відповідність з новими вимогами. Саме вимоги Закону Україик «Про громадські об'єднання» передбачають створення відокремлених підрозділів організації, що ГО Ліга радіоаматорів України і було зроблено та внесено відповідні зміни до органів реєстрації. Враховуючи викладене, ГО Ліга радіоаматорів України не вважає, що в її діяльності були порушені ваші нематеріальні права. Секретар ЛРУ Лякін А.В. „.

У цій відповіді, яка замість адресата звернення п.Кириленко чомусь підписана секретарем виконкому, пан Лякін явно лукавить, посилаючись на вимоги Закону України «Про громадські об'єднання». Для цього досить порівняти Статут організації з вимогами перехідних положень та вимогами статті 11 Закону України „Про громадські об’єднання” (дивись http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4572-17).  Так Статут громадського об'єднання має містити відомості про: 1) найменування громадського об'єднання та за наявності – скорочене найменування; 2) мету (цілі) та напрями його діяльності; 3) порядок набуття і припинення членства (участі) у громадському об'єднанні, права та обов'язки його членів (учасників); 4) повноваження керівника, вищого органу управління, інших органів управління громадського об'єднання, порядок їх формування та зміни складу, термін повноважень, а також порядок визначення особи, уповноваженої представляти громадське об'єднання, та її заміни; 5) періодичність засідань і процедуру прийняття рішень керівними органами громадського об'єднання, у тому числі шляхом використання засобів зв'язку; 6) порядок звітування керівних органів громадського об'єднання перед його членами (учасниками); 7) порядок оскарження рішень, дій, бездіяльності керівних органів громадського об'єднання та розгляду скарг; 8) джерела надходження і порядок використання коштів та іншого майна громадського об'єднання; 9) порядок створення, діяльності та припинення діяльності відокремлених підрозділів громадського об'єднання (у разі їх створення громадським об'єднанням, яке має намір здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи); 10) порядок внесення змін до статуту; 11) порядок прийняття рішення щодо саморозпуску або реорганізації громадського об'єднання, а також щодо використання його коштів та іншого майна, що залишилися після саморозпуску.

Структура ж діючого статуту ЛРУ має наступний перелік відомостей (дивись http://uarl.org.ua/index.php/dokumenti/statut): загальні положення; правовий статус ЛРУ; членство, права та обов’язки членів ЛРУ; структура та керівні органи ЛРУ; майно та кошти ЛРУ; ревізійна комісія; припинення діяльності ЛРУ. Так спробуйте знайти у статуті ЛРУ перелік відомостей відповідно до вимог Закону та їх зміст, особливо у частині відомостей які відповідають пунктам 6, 7, 9 та 10. І де ж тут приведення діяльності організації у відповідність з новими вимогами?!!!!

Висновок один – лохотрон продовжується.

Вінниця, 16 квітня 2016 року.

 

 

Про чергову скайп-зРаду ЛРУ

Валерій Марценюк

5 березня 2016 року на офіційному сайті ГО ЛРУ (www.uarl.org.ua) було розміщено «Інформаційне повідомлення» про зміст рішень принятих на скайп-засіданні Ради організації від 4 березня 2016 року. Одне, що позитивно вражає в цьому інформаційному повідомленні, це те, що воно з’явилось майже одразу після самої події – засідання Ради ГО ЛРУ від 4 березня 2016 року. В той же час, у протоколах Ради, як правило, вказується, хто ж саме приймав участь у роботі тієї „Ради”. Оскільки цього переліку немає, то очевидно, що з 38 керівників зареєстрованих відокремлених підрозділів у роботі Ради їх знову ж таки взяло участь не більше 12, як це було на „конференції” 23 січня у Києві.

 В подальшому ми спостерігаємо повернення до керівництва організацією  колишнього члена нової-старої команди – третього президента ЛРУ Андрія Лякіна. З його досвідом гри у мовчанку при зверненнях зі сторони членів організації – „нову” якість у відкритості керівництва організацією нам гарантовано.

Іще одне старе–нове відкриття ми отримали відносно роботи QSL-бюро. Шантаж продовжується, проте вже дещо у менш ультимативній формі. Вже з використання щезла  одна з попередніх вимог про те, що ознакою членства в ЛРУ є подача в центральний офіс індивідуальної заяви про вступ в організацію. Знову залишається принцип – заплати внески і ти автоматично член ЛРУ. Наприклад, у Вінницькій області, внески за 10 гіпотетичних членів ЛРУ заплатив спонсор UT9NA. Тепер “керівник” ВП UT4NW активно здійснює пошук претендентів до списку членів відокремленого підрозділу ОВ ЛРУ. Першим з цих претендентів вже став сумно відомий нам UT5NC, який ніколи не платив внесків і тому раніше не був членом ЛРУ, а тепер успішно став ним „на холяву” від спонсора. Запрошуючи до себе на зустрічі членів, раніше добре „спояного” колективу, UT4NW активно їх агітує до запису в список, навіть не зважаючи на те, що наступного дня його від тих зустрічей (за його ж словами) „сильно колбасит”. 

Однак, найбільшу цікавість у членів, так званої, зРади ЛРУ викликала ситуація з діями групи осіб, які не більш і не менш, як „займаються розвалом національної організації” шляхом створення альтернативної організації під назвою Громадська спілка „Всеукраїнська радіоаматорська ліга”. Виявляється, що „свого часу незаконні збройні формування, що приймали участь у анексії українських територій на початку 2014 р., на етапі їх захоплення, використовували для зв'язку на території України” мережу мобільного оператора, один з керівників якої (мова тут явно йде про Олександра Ананьева, UT7UV) спонсорує діяльність ГС ВРЛ. В подальшому, робиться висновок, що такі дії призводять до дискредитації держави. Слава Богу, що там ще немає прямих звинувачень керівників ГС ВРЛ у міжнародному тероризмі. Втім в тексті повідомлення присутні непрямі звинувачення у використанні коштів отриманих від підтримки терористичної діяльності. І тут вже прослідковується цілковитий маразм, якщо не сказати більше – в наявності шизофренічні ознаки підлої натури окремих керівників ЛРУ.

Які листи і з яким текстом в подальшому підуть опісля цієї „ЗРади” ЛРУ в різноманітні державні інстанції, можна тільки здогадуватись. Ми їх іще не бачили, і тому можемо лише будувати здогадки. Однак, один із таких листів на адресу керівників однієї з центральних державних установ в галузі зв’язку відносно нашого вінницького радіоаматора UT7NY ми вже детально читали і зможемо з часом навести його повний текст, для того щоб справжнє обличчя  підлості в радіоаматорській личині побачили і інші радіоаматори України. Це ми обов’язково зробимо, як тільки отримаємо офіційну копію цього послання.

 

Читайте, шановні колеги, аналізуйте та робіть висновки, яка внутрішня сутність тих людей, хто на сьогодні представляє загальноукраїнську організацію радіоаматорів ГО ЛРУ, як на державному, так і на міжнародному рівні.

 

Головний редактор газети «Радіоінформ»,

член Спілки журналістів України, ut8nv

мінниця

 

 

Про черговий фейк під назвою „Конференція ЛРУ”

Валерій Марценюк, UT8NV

 

Проведенням нової позачергової конференції 23 січня 2016 року нове керівництво ЛРУ по суті підтвердило той факт, що рішення, так званої, „конференції” в Кіровограді були сфальшовані.

 

Для того, щоб надати обраному там керівництву хоч якусь легітимність та обійти ухвалені судові рішення (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54301518) і новий позов проти ЛРУ (http://reyestr.court.gov.ua/Review/55040089), пан Кириленко разом із Губителем ЛРУ з Миколаєва (який зауважте не займає жодної офіційної посади, проте активно керує) ввели в структуру організації цілий ряд відокремлених підрозділів. І хоча ці підрозділи, часто-густо (наприклад, як у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях) складаються з двох-трьох осіб, однак вони на, так званій, „конференції” у місті Києві вже мали таку-сяку легітимність. Станом на 23 січня структура ЛРУ створена шляхом маніпуляцій з відокремленими підрозділами складала вже 38 регіональних організацій на правах відокремлених підрозділів.

 

Але уважно подивіться на представництво на конференції – 20 осіб махали 45 мандатами, що представляли собою 12 відокремлених підрозділів (не будемо тут навіть говорити про кількість членів у цих підрозділах).

 

А це при 38 підрозділах зареєстрованих за ЛРУ станом на 23 січня 2016 році у державному Реєстрі, що складає усього 1/3 від загальної кількості регіональних організацій.

 

Так про яку легітимність цього нового зібрання можна говорити, коли 2/3 регіональних організацій (Львів, Вінниця, Київ, Харків, Волинь, Чернівці, Херсон, Тернопіль, Закарпаття та інші) були по факту відсторонені від участі у роботі та прийнятті рішень загальноукраїнської громадської організації під назвою ЛРУ.

 

І от це „дуже легітимне” зібрання підтверджує рішення, так званої, Ради ЛРУ про виключення з лав організації її двох перших президентів і одночасно почесних членів, двох попередніх віце-президентів та на додаток іще п’яти відомих членів організації. То що там вже говорити про членів якихось 24-х регіональних організацій, особисті немайнові права яких грубо і по хамськи порушено. А ці права прямо захищені статтею 36 Конституції України, яка декларує наступне: «Громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів...”.

Додатково, відповідно до пункту 4.4. Статуту ЛРУ, члени ЛРУ мають право: приймати участь в дiяльностi ЛРУ вiдповiдно до своїх iнтересiв та можливостей; обирати та бути обраним до керівних органів ЛРУ; вносити пропозиції по всiх питаннях дiяльностi структурних пiдроздiлiв та ЛРУ в цiлому i вимагати вiдповiдi по сутi поставлених питань; отримувати iнформацiю про дiяльнiсть ЛРУ (http://uarl.org.ua/index.php/statut-organizatsiji).

 

Однак, розпочинаючи з серпня 2015 року більшість членів ЛРУ, в тому числі Громадської організації „Вінницьке обласне відділення ЛРУ” (ГО „ВОВ ЛРУ”) були грубо та протиправно позбавлені можливості реалізувати ці свої особисті немайнові права, шляхом усунення від участі у позачерговій конференції 2015 року у Кіровограді та позачерговій конференції 2016 року у місті Києві.

Безпрецедентне порушення немайнових прав членів ГО „Вінницьке ОВ ЛРУ” яскраво продемонструвала участь у позачерговій Кіровоградській конференції від обласної організації вінницьких радіоаматорів фальшивого делегата В.Харитончука (UT4NW), якому радіоаматорська громада Вінниччини повноважень для такої участі не делегувала.

В подальшому, відбулось ще більш безпрецедентне порушення немайнових прав членів організації шляхом маніпулювання структурою ЛРУ і реєстрацією у Вінницькій області такого ж фейкового відокремленого підрозділу ГО ЛРУ, якому були незаконно передані повноваження ГО «ВОВ ЛРУ» на позачерговій конференції 2016 року у місті Києві.

Виходячи з вищевикладеного можна із значною долею ймовірності припустити, що по результатах позачергової конференції ГО ЛРУ від 23 січня 2016 року для реєстрації змін до установчих документів та відомостей про відокремлені підрозділи, новобраним керівництвом організації будуть надані підробні (фальшиві) документи, що тягне за собою відповідальність відповідно до статей 205-1 та 358 кримінального кодексу України.

У цьому випадку орган державної реєстрації повинен застосувати юридичну норму пункту 1 статті 33 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”, де зазначено: „У разі якщо під час прийому документів для державної реєстрації або проведення реєстраційних дій у суб’єкта державної реєстрації, державного реєстратора виникає сумнів щодо справжності поданих документів, вони негайно повідомляють про це відповідні правоохоронні органи для вжиття необхідних заходів».

                                                                   Вінниця, 2 лютого 2016 року

 

 

Лохотрон в псевдоЛРУ

 

Валерий Марценюк, UT8NV

 

В предыдущей своей статье под названием «Из стенограммы фейковой конференции» (смотри Украинский радиопортал и №23 газеты «Радиоинформ»), я привел стенограмму части т.н. конференции в Кировограде касающаяся работы мандатной комиссии. В дальнейшем мною была составлена полная стенограмму тех видеофайлов, которые находились в моем распоряжении. В итоговом заключении этой стенограммы, я отметил:

- Из стенограммы этой конференции становится предельно ясным стратегический план фальсификаторов. После регистрации изменений к Уставу ЛРУ, они проведут перерегистрацию всех видокремленых пидроздилив прямо в Минюсте. И руководителями этих пидроздилив назначат только лояльных себе лиц (например, Виктора Харитончука, UT4NW в Виннице, или Козаченко UT8RN в Чернигове, или Лупия во Львове и т.д.). А после этого вся  QSL-почта будет выдаваться через руководителя этого видокремленого пидроздила только тем радиолюбителям, кто заплатил взносы в ЛРУ.

И вот буквально через полторы недели после этой публикации 7 декабря 2015 года в Госреестре появилось сообщение о регистрации семи видокремленых пидроздилив ЛРУ:

1. 1451044 ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІГИ РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ

2. 1451047 КИЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІГИ РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ

3. 1451050 ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІГИ РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ

4. 1451051 ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІГИ РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ

5. 1451052 КІРОВОГРАДСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІГИ РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ

6. 1451053 ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІГИ РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ

7. 1451054 ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІГИ РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ

Ну, с Хмельницким, Черкасским, Луганским, Кировоградским и Днепропетровским ситуация более менее ясная. Их просто ранее не существовало и следовало бы это сделать давно (хотя, на момент т.н. конференции в Кировограде их таки небыло и делегаты от этих областей юридически находятся вне легитимности). Но вот с Винницким отделением лохотронщики явно перестарались, введя в области второе, подконтрольное только им, структурное подразделение ЛРУ. Единственно, еще надо было одновременно ликвидировать и первое ГО «Винницкое ОВ ЛРУ» (регистрационная запись №13630599), чтобы создать прецедент для судебного иска уже не только в Соломенском суде г.Киева, но еще и в месте (г.Винница, ул.Грушевского, 17) нахождения ликвидируемого структурного подразделения (филиала) ЛРУ.

То, что это было сделано специально, чтобы посеять разброд и шатание среди радиолюбителей области подтвердил и главный лохотронщик, теперь уже псевдо ЛРУ. Вот что он пишет в своем лично форуме:

- А вот ответ Марценюку от Минюста с разъяснениями, что такое отделение  ЛРУ:  Реєстраційний номер запису 1451054.  Стан зареєстровано. Повне найменування ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІГИ РАДІОАМАТОРІВ   УКРАЇНИ. Місцезнаходження 21021, Вінницька обл., м. Вінниця, Ленінський (назва нечинна) р., пр-т Космонавтів, 29, офіс 23. ПІБ керівника Харитончук Віктор Іванович. Дата внесення останніх змін 07.12.2015 13:42:55. Он, Марценюк, повторяю так и не понял, как его вставил "друг" Филиппов. Пантелеймонович -   ты разве такой в Виннице один? После "плодотворного" визита   вышеупомянутого комбинатора в ваш город еще многие люди спустя как два года стоят на дороге с расставленными в разные стороны руками.. как же  так? А вот так.... Неужели не понятно, что ЛРУ могла открыть только сама свое отделение? И сейчас это сделано!   Винничане - радиолюбители! В вашей области впервые появилась законная структура ЛРУ. Теперь вся работа по координации деятельности ЛРУ через   ее   руководителя - получение щсл почты, сотрудничество с обл. центром   радиочастот, организация мероприятий и пр.   Желаем коллективу успехов и взаимопонимания.  Николай, UY0ZG07. Написано 12.2015, 16:58, uy0zg@mksat.net.

Вот такая ситуация, коллеги. Но фальсификатор и лохотронщик Губенко, совместно с водимым им на коротком поводке новым презом А.Кириленко UT3UY, из курса физики средней школы видимо плохо усвоили правило, что «сила действия - равна силе противодействия». А поэтому их фейковое Винницкое ОВ ЛРУ будет ожидать та же участь, которая давно постигла еще одно такое же псевдорадиолюбительское образование под названием «Радиотлум» (покойный Михаил Войнаровский, UT5NA справедливо называл его «РадиоГлум») возглавляемое уже несколько десятков лет большим радетелем за дело ЛРУ в Винницкой области Юрком Стрелковым, UT5NC.

И ось нарешті, після публікації цієї статті на Українському радіопорталі, я нарешті був удостоєний уваги нового преза Анатолія Кириленко. Ця увага була розміщена на сайті «Радон», який являється рупором нової-старої команди керманичів ЛРУ (навіть з моєю фотографією, що є дивина).

Добрый день. Сегодня коллеги посоветовали ознакомиться с сообщением UT8NV на ресурсе http://uarl.com.ua/ (ниже цитата): Валерий Марценюк, UT8NV ........ Но фальсификатор и лохотронщик Губенко, совместно с водимым им на коротком поводке новым презом А.Кириленко UT3UY, из курса физики средней школы видимо плохо усвоили правило, что «сила действия, равна силе противодействия». А поэтому их фейковое Винницкое ОВ ЛРУ будет ожидать та же участь, которая давно постигла еще одно такое же псевдорадиолюбительское образование под названием «Радиотлум» (покойный Михаил Войнаровский, UT5NA справедливо называл его «РадиоГлум») возглавляемое уже несколько десятков лет большим радетелем за дело ЛРУ в Винницкой области Юрком Стрелковым, UT5NC. 

Не в первый раз читаю комментарии о себе, но, насколько я понял, автор часть трудовой деятельности посвятил защите информации, и каким-то образом является бывшим "коллегой" (см. информацию на сайте кафедры защиты информации ВНТУ). Мое предыдущее место работы - Генеральный директор государственного предприятия "Украинские специальные системы "Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины" (Держспецзв'язку).

Нынешнее место работы - Генеральный директор предприятия «ДЕ-КОМ», которое является соразработчиком и занимается внедрением в госорганах и для коммерческого использования "Системы криптографически защищенной мобильной связи", аттестуемой сейчас совместно с Держспецзв'язку для использования с грифом "ДСК".

Поскольку наверняка найдутся общие знакомые в отрасли, я с удовольствием поделюсь с ними замечательными "литературными" эпитетами из последнего сообщения "автора" и, что более интересно с литературной точки зрения, из того сообщения, которое было размещено ранее, и касавшееся меня лично, а затем удаленного из упомянутого ресурса (автор поймет о чем речь). Уверен, многим будет интересно узнать об уровне подготовки преподавательского состава кафедры защиты информации ВНТУ, что, наверняка, является и частью методического процесса подготовки студентов.

Возможно, упомянутые сообщения являются частью литературного поиска "автора" и, как указано на его странице в Википедии:

продовжили сюжетну лінію попередньої книги «Помста привида». У цьому творі автор намагається запропонувати своїм читачам деяке осмислення процесу й особливостей існування духовної людської сутності в посмертному духовно-енергетичному світі. Герой книги перебуваючи в цьому світі намагається знайти своє в ньому місце....

Если "автор" действительно придерживается сюжетной линии, пожелаем ему удачи в его поиске.  

                                                     UT3UY Анатолий.”

Остання фраза Генерального директора вже дуже схожа на пряму погрозу, чи це мені так тільки здалось?!!!

А ось коментар від головного лохотонщика:

Друзья! Может, кто не понял до конца суть. Я только что разговаривал с Виктором, UT4NW. На пост руководителя общественной организации "ВОО ЛРУ" он не претендовал и не собирается. Т.е. Марценюку переживать не стоит. Дальнейшая судьба его организации решится не сейчас. Виктор же согласился в непростой период жизни винницких радиолюбителей возглавить официальную структуру ЛРУ в области. Совет ЛРУ (мое примечание: Это кто-же такой там Совет ЛРУ пофамильно? Уверен на все 100%, что фамилия там одна - Н.Губенко) утвердил его кандидатуру. В ближайшее время Виктор назначит ответственного за получение щсл-почты. Дальнейшие действия будут производится согласно коллективных решений Совета ЛРУ. Н.Губенко.

А теперь из последних обращений UT4NW к винницким радиолюбителям (от 10.12.2015г.):

- О ситуации с моим назначением! Вы все должны понять, что ЛРУ никто не ликвидировал! И вы на данный момент – члены Национальной организации Украины!!!! Президента областного отделения избирает Конференция! А не назначают! У нас есть президент с полномочиями до 2016 года, и переизбрать его может конференция. Поэтому обращаюсь к радиолюбителям нашей области. Наберитесь терпения, и время покажет, кто прав, кто виноват. От себя лично: я не могу принять руководство ВООЛРУ по двум причинам (нет трем): у нас есть президент, избранный по Уставу; я не член ВОО ЛРУ по моему заявлению от 13.11.2015г.; по личной причине - в 2010 году мои домашние, жена и сын сказали - «Придешь президентом -  развод и девичья фамилия!» С уважением ко Всем радиолюбителям Винничины. Виктор  UT4NW.

Вот такие у нас интересные игры разыгрываются в области в подаче от UY0ZG, который и сам то руководителем ВП «Николаевское ОО ЛРУ» стал только 3 декабря 2015 года. А до этого он был полнейшим юридическим «никто», в том числе и в, разыгранном им в Кировограде, лохотроне под названием «Конференция ЛРУ». 

 

 

В продолжение дискуссий с фальсификатором

 

Валерий Марценюк, UT8NV

 

Уважаемые коллеги! В последнее время мне приходится заочно дискутировать с основным фальсификатором решений, так называемой конференции ЛРУ в городе Кировоград господином Губенко. Почему "заочно"?! А потому, что из своего личного форума, который он чему-то именует форумом ЛРУ, он меня успешно выбросил еще полтора года назад. А его рупор в паутине Интернет, сайт "Радон", мои материалы полностью игнорирует. Там у них основным источником информации по областному отделению ЛРУ в Винницкой области является некий Юрко UT5NC, который никогда в своей жизни не был членом ЛРУ.

Дискуссия началась после публикации моего материала, относительно того, что решение, так называемой, «конференции» в Кировограде были сфальсифицированы. Это является совершенным фактом, исходя из того, что Винницкая область в Кировограде была представлена радиолюбителем Александром Валебным UW2ZL из города Первомайск Николаевской области. Этот радиолюбитель голосовал мандатом нашего штрейкбрехера UT4NW, который не имел абсолютно никаких полномочий Винницкого ОВ ЛРУ для участия в этой сходке. Так вот, чтобы посеять недоверие к моим утверждениям о фальсификации, неуважаемый господин Губенко в своем форуме и на сайте „Радон" в материале о задекларированной конференции ЛРУ 12 декабря, которая должна пройти в Киеве, пишет следующее:

 - Решение (о проведении конференции в Киеве - примечание мое) уже отменено Советом ЛРУ. Главное то, каким образом Ананьев собирается убеждать регистраторов закрыть глаза на то, что в его сборище не принимали участия делегаты от большинства областных отделений, ну естественно и их большинство (согласно действующего Устава ЛРУ)? Напоминаю, что решение Совета ЛРУ об отмене конференции 12-го декабря могут не выполнить только Запорожское ОО, Сумское ОО, Ровенское ОО и Киевское областное. Выполняют же решение Совета ЛРУ - Донецкое ОО, Черниговское ОО, Одесское ОО, Николаевское ОО, Полтавское ОО, Житомирское ОО, Винницкое ОО (не путайте с общ. организацией Марценюка с позаимственной у ЛРУ названием), Кировоградское ОО, Хмельницкое ОО, Днепропетровское ОО, Черкасское ОО, Луганское ОО, Киевское ГО.

Этот хорошо тренированный лжец понимает, что его фальсификат раньше или позже вылезет наружу. А поэтому любым способом пытается убедить всех, что ГО «Винницкое ОВ ЛРУ», это не Винницкое обласное отделение, а какое-то отдельное образование, которое никакого отношения к ЛРУ не имеет.  Этим он готовит аргументы для будущего суда, где придется доказывать, что проведенная «конференция» является легитимной. Однако, по состоянию на 5 декабря 2015 судьбе, в Едином реестре общественных объединений в перечне обособленных подразделений Лиги радиолюбителей Украины значится запись под регистрационным номером 1363059 (смотри дополнительно скан-копию файла) "зарегистрировано - Громадська організація "Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів Україны, дата внесення змін 14.06.2012 року)". Скан-копия сохранена для суда на случай того, что эта запись может со временем исчезнуть (как исчезли 16 ноября 2015 записи о регистрации 9 отделенных подразделов ЛРУ).

В аналогичной ситуации оказалось и Житомирское областное отделение ЛРУ. Обращаясь к  «легитимно» избранному «президенту» А.Кириленко их представитель В.В.Келарев (UR5XFF) пишет:

- Кто от лица радиолюбителей Житомирщины за Вас голосовал на фейковій конференции 30 августа 2015 года в гировограде? Может г. Бех В.М., которая была там в качестве неизвестно кого? Да-да, именно неизвестно кого, потому что на участие в кировоградском собрании и на голосование по любым вопросам деятельности ЛРУ от лица коллектива Житомирского областного отделения ЛРУ никто ее не уполномачивал. Нет решения Конференции нашего областного отделения ЛРУ о делегировании гех таких прав. Как частное лицо она там, конечно, могла быть, но представлять общественную организацию "Житомирское ОВ ЛРУ", принимать решение относительно деятельности ЛРУ и голосовать за такие решения от лица членов Житомирского ОВ ЛРУ - не имела никаких полномочий.

Здесь следует заметить, что в «конференции» 30 августа самое активное участие в роли председательствующего принимал именно губенко, которой вообще на тот момент не имел юридических полномочий руководителя Николаевского ОО ЛРУ. Он же принимал непосредственное участие в качестве руководителя ОВ в работе Совета ЛРУ и делегата «конференции». То, что это лицо является самозванцем, а не руководителем, может каждый убедиться осуществив поиск в Государственном реестре юридических лиц (https://usr.mіnjust.gov.ua/ - копия выписки из госреестра состоянием на 6 декабря 2015 года прилагается). Там указываются фамилии, имя, отчество, дата избрания (назначение) лиц, которые избираются (назначаются) в орган управления юридического лица, уполномоченных представлять юридическое лицо в правоотношении с третьими лицами, или лиц, которые имеют право совершать действия от лица юридического лица без доверенности, в том числе подписывать договора и данные о наличии ограничений относительно представительства от лица юридического лица. Так вот на 6 декабря 2015 году числятся: Ващиленко Николай Витальевич - подписант; Губенко Николай Семенович - подписант; Ващиленко Николай Витальевич – руководитель.

Предчувствуя претензии по этому поводу, этот фальсификатор, используя админресурс нового «исполкома», в срочном порядке 3 декабря 2015 года внес в реестр видокремленных пидроздилив ЛРУ запись о назначении себя керивником Миколаївського ОВ ЛРУ. Однако, это по сути ничего не изменяет по отношению к дате проведения «конференции в Кировограде» 30 августа 2015 года, когда он за реєстраційними даними был никто и не имел юридических оснований на получение мандата делегата, как руководитель областного отделения. И естественно, вследствие этого, не имел абсолютно никакого права председательствовать на этой «конференции» и подписывать ее протоколы. Кроме того, в "конференции" не  имели права принимать участие ОВ Кировоградской, Днепропетровской, Черкасской, Хмельницкой и Луганской областей, повкольку таких организаций официально в Реестре нет и небыло.

 

Из стенограммы фейковой конференции в Кировограде

Валерий Марценюк, UT8NV

 

Уважаемые друзья! Сейчас мы все находимся в преддверии проведения очередной внеочередной конференции ЛРУ, которая назначена Решением совета ЛРУ от 25 августа 2015 года, где сказано:

Протокол № 1 засідання Ради громадської організації Ліга радіоаматорів України. Відповідно до Пункту 10. Затвердження дати та місця проведення чергової Конференції ЛРУ. Слухали: Віце-президент ЛРУ, Т.В.О. секретаря Виконкому ЛРУ С. Кияниця (UT7UK) повідомив, що з урахуванням календаря проведення спортивних змагань та часу для підготовки чергової конференції ЛРУ Виконком пропонує провести чергову Конференцію ЛРУ 12-13.12.2015 року в місті Києві. УХВАЛИЛИ: Встановити дату проведення чергової Конференції ЛРУ 12-13.12.2015 року в місті Києві. Голосували: “за” – 27, “проти” – 0, “утримались” – 0. Не голосувало – 10. Рішення прийняте. 

В оставшиеся дни многим радиолюбительским организациям и их представителям  необходимо определить свое отношение к участию в этой конференции исходя из того, что по результатам, так называемой, «внеочередной конференции ЛРУ», которая прошла в гировограде 30 августа 2015 года, новым президентом ЛРУ избран некий Анатолий Кириленко, UT3UY. Путем фальсификаций протоколов «конференции» этот «президент» был зарегистрирован в реестре Громадськых организаций Украины. 

Дискуссия на эту тему возникла и в ГО «Винницкое областное отделение ЛРУ», в связи с тем, что один из членов нашей организации Виктор Харитончук (UT4NW) предоставил какую-то личную доверенность на представительство Винницкой организации членов ЛРУ на Конференцию в Кировограде. В дальнейшем организаторы (в иначе фальсификаторы документов этой конференции) начали рьяно утверждать, что представительство UT4NW на их конференции было чисто символическим и юридически не учитывалось при принятии решений. Имея представление о чистоте таких заявлений по результатам предыдущей конференции на базе Залив (смтатока, Одесской области), где я лично присутствовал), мне пришлось составить стенограмму процесса доведения до сведения участников т.н. «конференции» в Кировограде «Протокола мандатной комиссии» и вручения мандатов делегатам (кто интересуется этим процессом, посмотрите его по адресу
www.uarl.com.ua/ архив за ноябрь месяц, часть 1).

Часть 1.

Время от начала записи 36 минут.

Губенко: Мандатная комиссия, пожалуйста.

Майборода: Мандатная комиссия в составе трех человек Гай, Василенко, Майборода избрали председателем мандатной комиссии Василенко, секретарем – Гай. Это первый протокол. Протокол номер два. Голова Василенко, секретарь Гай, Майборода слушали про встановлення повноважень делегатів звітно-выборної конференції ЛРУ. Вирішили: На звітно-виборчу конференцію прибуло 40 делегатів, які представляють 14 областей ЛРУ. Области, я вам могу зачитать, которые присутствуют: Киевская область, Кировоградская, Николаевская, Житомирская, Полтавская, Одесская, Днепропетровская, Донецкая, Луганская, Винницкая, Черкасская, Черниговская, Хмельницкая, город Киев.

Грищенко: Сережа, наверное, поправка в протоколе – позачергова.

Майборода: Сейчас подправим. Прошу получить мандаты. Подходите: Мандат №1 Василевский, мандат №2 Радул Владимир, Кировоград, следующий – Будулатий, Яровенко Сергей, следующие Кобылко и Турбель, Бех Валентина Николаевна №9, Ржавый Виталий, Квитко (? – фамилия не очень разборчива) Сергей, Попков Юрий, Павлов, дальше Завертайло, Шпак, Бондаревский, Тимошенко, Яровой Андрей (Луганск, мандат получает Губенко, свой мандат он видимо получил раньше), Харитончук Витя (Губенко называет позывной UW2ZL – это Александр Валебный из Первомайска, после чего тот подходит и получает мандат UT4NW), Грачев Сергей, Чекерис, Голованев, Аврунов, Козаченко, Олейник, Грищенко, Будулатий (получает мандат второй раз), Головня (вместо его мандат получает Кобылко, примечательно в дополнении к фамилии, что у него волосы завязаны сзади хвостом), Радул (получает мандат второй раз), Яровенко (получает мандат второй раз), QSL- бюро Валентина Николаевна (получает мандат второй раз). Роздано 40 мандатов. Есть вопросы к мандатной комиссии?

Голос из зала: УКВ комитет UT5EL (Горец) – не смог приехать, по работе.

Майборода: КВ комитет - Лаврека дал доверенность на Турбель (Турбель получает мандат вторично), Горец вычеркнули – получилось 41 человек.

Время от начала записи 49 минут.

 

Мои замечания к процессу вручения мандатов: За получением мандатов подходило 30 человек, из них 7 человек (Губенко, Будулатий, Радул, Кобылко, Яровенко, Бех, Турбель) получили их два раза, один раз как представитель от области, а второй как член Исполкома, предкомитета или за того парня. Таким образом, физически присутствовало в зале 23 делегата (в Затоке из было 20), которые голосовали 41 мандатом (в Затоке их было 38), причем абсолютно не понятно, откуда взялось  еще 10 мандатов. В докладе мандатной комиссии они не прозвучали.

 

Выводы

Таким образом, можно сделать однозначное заключение, что все дальнейшие решения «конференции» в Кировограде были грубо сфальсифицированы, хотя бы исходя из того факта, что мандата на представительство от Винницкой области Виктор Харитончук (UT4NW) не получал, за что вопрос об его исключении из членов ГО «Винницкое областное отделение ЛРУ» был вынесен Советом отделения на рассмотрение нашей отчетной конференции 21 ноября 2015 года. Из известной мне информации аналогичное представительство на этой «конференции» было от Кировоградской, Киевской, Житомирской, Донецкой, Черниговской областей и города Киева. Отсюда проистекает риторический вопрос - так следует ли нам признавать решения этого наполовину фальшивого собрания радиолюбителей, его фальшивого Исполкома и «президента» Анатолия Кириленко UT3UY?!!! 

 

 

 

Про Конференцію ЛРУ 12 грудня 2015 року

 

25 серпня 2015 року (ще до Кіровоградських фальсифікацій) відбулось засідання Ради ГО ЛРУ, Рішення якої оприлюднено згідно ПРОТОКОЛу № 1 засідання Ради громадської організації Ліга радіоаматорів України. Відповідно до Пункту 10. Затвердження дати та міста проведення чергової Конференції ЛРУ. СЛУХАЛИ: Віце-президент ЛРУ, Т.В.О. секретаря Виконкому ЛРУ С. Кияниця (UT7UK) повідомив, що з урахуванням календаря проведення спортивних змагань та часу для підготовки чергової конференції ЛРУ Виконком пропонує провести чергову Конференцію ЛРУ 12-13.12.2015 року в місті Києві. УХВАЛИЛИ: Встановити дату проведення чергової Конференції ЛРУ 12-13.12.2015 року в місті Києві.ГО ЛОСУВАЛИ: “ЗА” – 27, “ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0. Не голосувало – 10. Рішення прийняте.

Однак на даний момент часу Анткризова команда ГО ЛРУ самоусунулась від виконання Рішень Ради переключившись на створення нової організації   ГС ВРС. Винницькі радіоаматори теж підтримують створення всеукраїнської громадської спілки. Однак вона повинна стати правонаступницею ГО ЛРУ, а не просто існувати паралельно, а її керівництво буде домовлятись з ОПГ з приводу Бюро. Для вирішення цього питання перед конференцією ГС ВРС потрібно провести конференцію ГО ЛРУ на якій буде прийнято рішення про ліквідацію останньої з подальшою передачею повноважень ГС ВРС. 

Проект повістки дня, який пропонується для проведення позачергової конференції ГО ЛРУ в місті Києві 12 грудня 2015 року наведено нижче. Без вирішення цього питання вінничани свого місця на конференції ГС ВРС не бачать, внаслідок того, що наша організація поки що не є юридичною особою, а рішення про участь у якості призначеного відокремленого підрозділу нас теж мало влаштовує.

                                                               73! ut8nv

 

 

 

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ  ДЕННОГО

позачергової звітно-виборної  конференції Громадської організації „Ліга радіоаматорів України” (в подальшому ГО ЛРУ), що проводиться відповідно до пункту 10 Рішення Ради ЛРУ від 25 серпня 2015 року.

 

м. Київ                                         12-13 грудня 2015 рік

                                                                          (дата проведення)

 

1. Вступна частина:

 

1.1. Обрання Президії конференції (головуючий та секретар).

 

1.2. Вибори складу мандатної комісії

Доповідач: Головуючий на конференції.

 

1.3. Реєстрація делегатів та доповідь голови мандатної комісії про наявність необхідного кворуму, для забезпечення правомочності прийняття рішень відповідно до статуту організації. Пропозиції щодо усунення порушень та допуск окремих членів ГО ЛРУ в якості делегатів до роботи в Конференції ЛРУ.

Доповідач: голова мандатної комісії. 

 

1.4. Обрання лічильної комісії 

Доповідач:  головуючий на конференції.

 

1.5. Прийняття рішення про відкриття конференції

Доповідачі: головуючий на конференції, голова мандатної комісії. 

 

1.6. Обговорення та затвердження порядку денного і регламенту конференції.

Доповідачі: головуючий на конференції, секретар.

 

2. Основна частина

 

2.1. Звітна доповідь про роботу Ради та Виконкому  ГО ЛРУ за період травень 2015 р. - грудень 2015 року. Інформація про стан виконання попередніх рішень конференції ГО ЛРУ.

Доповідач: Президент ГО ЛРУ Б.Б.Самарцев. Співдоповідачі: віце-президенти, голови комітетів, колегій, начальник QSL-бюро.

 

2.2. Звіт Ревізійної комісії (в подальшому РК) ГО ЛРУ про стан дотримання статуту ГО ЛРУ, законодавчих актів України Виконкомом ГО ЛРУ, Радою ГО ЛРУ, обласними відділеннями (в подальшому ОВ) ГО ЛРУ структурними підрозділами ГО ЛРУ та результати перевірок фінансово-господарчої діяльності в ГО ЛРУ. Заслуховування висновків РК щодо легітимності рішень Ради ГО ЛРУ та Конференції ГО ЛРУ, що пройшли 29-30 серпня в місті Кіровоград.

Доповідач: голова Ревізійної комісії. 

 

2.3. Обговорення результатів діяльності Виконкому ГО ЛРУ, Ради ГО ЛРУ, комітетів, колегії, ОВ ГО ЛРУ, Ревізійної комісії та прийняття відповідних рішень з оцінки результатів роботи, так званої, Антикризової команди.

Доповідач: головуючий на конференції, виступи делегатів з пропозиціями.

 

2.4. Обговорення результатів, так званої, звітно-виборної конференції ГО ЛРУ, що пройшла 29-30 серпня у місті Кіровограді, та прийняття рішення про її нелегітимність у зв’язку з фальшуванням протоколів конференції та мандатної комісії. Висловлення недовіри Президенту, першому віце-президенту, віце-президентам ГО ЛРУ, Раді ГО ЛРУ, ревізійній комісії ГО ЛРУ, головам комітетів та QSL-бюро, обраним на позачерговій конференції у Кіровограді, та дострокове припинення їх повноважень.

Доповідач: головуючий на конференції, делегати конференції.

 

2.5. Вибори Президента ГО ЛРУ

Доповідач: головуючий на конференції.

 

2.6. Обговорення та прийняття рішення про визначення осіб, які мають право представляти Громадську організацію „Ліга радіоаматорів України” для здійснення реєстраційних дій.

Доповідач: головуючий на конференції.

 

2.7. Прийняття рішення про надання Президенту ГО ЛРУ права представляти громадське об'єднання у правовідносинах з державою та іншими особами і вчиняти дії від імені громадської організації без додаткового уповноваження, підписувати фінансові документи.

Доповідач: Президент ГО ЛРУ.

 

2.8. Обговорення та прийняття рішення про визнання не дійсною поточної печатки ГО ЛРУ, прийняття рішення про визнання дійсною додаткової печатки ГО ЛРУ № 1.

Доповідач Президент ГО ЛРУ. 

 

2.9. Обговорення та обґрунтування подальших рішень, необхідних для приведення діяльності організації у відповідність до вимог Закону України «Про громадські об’єднання».

Доповідач Президент ГО ЛРУ.

 

2.9.1.  Обговорення та прийняття рішення про ліквідацію (саморозпуск) Громадської організації „Ліга радіоаматорів України” для забезпечення переходу до вимог закону України «Про громадські об’єднання».

Доповідачі: Президент ГО ЛРУ, головуючий на конференції, делегати.

 

2.9.2. Прийняття рішення про надання повноважень Президенту ГО ЛРУ для проведення дій по ліквідації (саморозпуску) ГО ЛРУ у відповідності до вимог пункту 8 Статуту ГО ЛРУ та вимог Закону України „Про об’єднання громадян” стаття 26 „Добровільне припинення діяльності громадського об'єднання”.

Доповідачі: Президент ГО ЛРУ, головуючий на конференції.

 

2.91.3. Прийняття рішення про створення ліквідаційної комісії для проведення, у взаємодії з президентом ГО ЛРУ, дій по припиненню Громадської організації „Ліга радіоаматорів України”, як юридичної особи.

Доповідачі: Президент ГО ЛРУ, головуючий на конференції, делегати.

 

2.9.4. Прийняття рішення, відповідно до пункту 8.5 Статуту ГО ЛРУ, щодо передання майна та коштів Громадської організації „Ліга радіоаматорів України”, що залишаться після проведення процедури ліквідації (саморозпуску), неприбутковiй органiзацiї  Громадська спілка „Всеукраїнська  радіоаматорська спілка”, яка в подальшому буде виступати в ролі правонаступниці організації, що ліквідується.

Доповідачі: Президент ГО ЛРУ, головуючий на конференції.

 

3. Заключна частина

 

3.1. Оголошення, заяви.

 

3.2. Заключне слово Президента ГО ЛРУ, головуючого на конференції, виступи делегатів та закриття засідання. 

 

 

 

Регламент роботи Конференції ГО ЛРУ 12-13 грудня 2015 року.

 

Доповіді за порядком денним                 - 10 хв. 

Для виступів                                              - до 3 хв.(з правом добавити час)

Для повторних виступів                           -  до 3 хв.

Для відповідей на запитання                   - до 3 хв.

Конференцію провести за один день 12 грудня.

Наступного дня 13 грудня пройде конференція ГС ВРC, відповідно до повістки дня.

 

 

 

 

Робота Конференції розпочнеться об 10.30  12 грудня за адресою:

03680, Київ-680, вул.Фізкультури, 1.

Національний університет фізкультури і спорту

Перший корпус, другий поверх, аудиторія 209

Вихід на станції метро Олімпійська в сторону планетарія.

Контактний тел. 067-247-75-60, 095-419-45-01 Сергій UT7UK

Початок реєстрації в 9.30 укр.