Дні активності радіоаматорів Вінниччини

 

Дні активності присвячуються 655-й річниці з дня заснування міста Вінниці. Літочислення нашого міста розпочалось у 1363 році з того часу, як литовський князь Ольгерд здобув перемогу над татарами. Тоді його племінники князі Коріатовичі розпочали зводити на відвойованій землі міста-фортеці. Серед них була і Вінниця. Організує дні активності: “Вінницький обласний спортивно-технічний радіоклуб”.

 

Дата і час проведення: з 00:00 3 вересня 2018 року по 23:59 9 вересня 2018 року за київським часом.

 

До участі в днях активності запрошуються радіоаматори всіх країн.
У якості нагороди за роботу у днях активності запроваджується новий диплом „Вінниця-655”. Радіоаматори, які бажають отримати диплом „Вінниця-655” повинні набрати 655 очок. При роботі на діапазонах 1,9 – 28 Мгц залікові пункти нараховуються наступним чином:

- робота з радіостанцію ЕN655N дає у залік 50 пунктів;

- робота з колективними радіостанціями Вінницької області дає у залік 30 пунктів;

- робота з членами „Вінницького обласного радіоклубу” дає у залік 20 пунктів;

- інші індивідуальні радіостанції Вінницької області дають у залік 10 пунктів.

 

Зараховуються радіозв’язки проведені усіми видами випромінювання, повторні зв’язки зараховуються на різних діапазонах. Повторні зв’язки із станцією з ювілейним позивним ЕN655N зараховуються також і в різні дні активності. 

 

Радіоаматорам Вінничини для отримання диплому „Вінниця-655” необхідно провести з іншими учасниками днів активності не менше 100 QSO. Серед учасників днів активності з числа радіоаматорів Вінниччини буде підведена першість за кількістю проведених зв’язків за період днів активності. Переможці першості (1-3 місця) будуть нагороджені організатором цінними призами та паперовими дипломами.

 

Диплом безкоштовно у електронному вигляді надсилається заявнику на його електронну адресу. Можливе надсилання паперового варіанту диплому за умови оплати вартості виготовлення і поштових послуг в розмірі 20 грн. Отримання паперового диплому операторами до 18 років, дитячими колективами, ветеранами війни та інвалідами буде безкоштовне для українських операторів.

 

Заявка на диплом складається в будь-якому текстовому редакторі у вигляді виписки з апаратного журналу та направляється на електронну адресу менеджера диплому ut7ni@i.ua, або на поштову адресу: Янчук В.М., вулоцюбинського, 56ам.Могилів-Подільський, Вінницька обл.. 24000.

 

Менеджер залишає за собою право перевірки проведених QSO.